PharmaVision je biotechnologickou společností s vlastním vývojem farmaceutických produktů, zejména doplňků stravy a hygienických přípravků. Nyní operujeme na trzích Evropské unie a připravujeme expanzi na trhy USA, Indie a Číny.
Spolupracujeme s vybranými akademickými pracovišti, která se podílí na vývoji nových produktů.

Unikátní dámské vložky Intimea Lactoprobiotic byly vyvinuty naší Divizí hygienických produktů. Intimea Lactoprobiotic jsou unikátní dámské intimní vložky obsahující přátelskou probiotickou kulturu Lactobacillus acidophilus v kombinaci s kyselinou mléčnou. Jedná se o jediný produkt tohoto typu na světovém trhu. Tyto dámské menstruační vložky jsou určeny také pro každodenní používání pro zvýšení hygienického komfortu intimních partií ženy.
Kombinace kyseliny mléčné a přátelských probiotických bakterií Lactobacillus acidophilus představuje vhodnou prevenci vaginálních mykóz, opruzenin a jiných zánětů intimních partií.

Výzkum a vývoj  kličovou aktivitou naší společnosti. Bez kvalitního výzkumu bychom nemohli uvést na trh kvalitní produkty.
Zaměřujeme se zejména na výzkum a vývoj produktů v oblasti dámské intimní hygieny  a nových biotechnologických produktů. Disponujeme dostatečným zázemím pro vývoj nových preparátů. Intenzivně spolupracujeme s celou řadou akademických pracovišť.

V oblasti hygienických produktů disponujeme unikátním know-how ve výrobě dámské intimní hygieny s obsahem laktobacilových kultur a kyseliny mléčné.


Vyvinuto firmou Pharma Vision s.r.o. www.pharmavision.cz.